Od nedele 26.4.2020 otvorené:

  • driving range
  • putting
  • chipping area
  • hráči sú povinní hrať s rúškami a s vlastnými palicami, loptičky z drivingu dvíhať s rukavicami
  • personál dezinfikuje počas dňa košíky
  • maximálne 4 osoby na cvičnej ploche
  • rozostup minimálne 4 m
Otvorené

Milí golfoví priatelia,
sme nesmierne potešení že od 20. mája máme možnosť opäť usporiadavať obľúbené HCP turnaje a to samozrejme za dodržania podmienok a hygienických nariadení ÚVZSR.

Prvý HCP turnaj s názvom "Májové overenie výkonnosti sezóny 2019" sa uskutoční už túto sobotu 23.5.2020,pozor ZMENA- s POSTUPNÝM šTARTOM od 8:30 hod.

Postupným štartom sa vyhneme zhromažďovaniu športovcov a dokážeme tak isto v rámci splnenia hygienických smerníc poskytnúť vám,našim golfistom komfort registrácie a stravovania pred a po hre.Štartovná listina bude zverejnená v piatok 22.5. na www.skga.sk. Štartovať sa nebude podľa HCP ale ľubovoľne no rozumne a v prípade záujmu máte možnosť vopred si nahlásiť obsadenie flitu našej Marshalke Blanke na tel.č. +421 903 478 609. Radi Vám vyjdeme v ústrety.

 


Po príchode na turnaj Vás prosíme o registráciu PO JEDNOM na recepcii,kde Vám bude odovzdaná score karta. Každému hráčovi odporúčame mať v bagu dezinfekčný prostriedok a po výmene kariet ho použiť. Po registrácii si u personálu v bare  objednáte raňajky,servírované len osobne k stolu s dvoma hráčmi.

Prosíme o dodržiavanie času štartu.

Až po výmenu kariet a odstúpenia od spoluhráčov v skupine sú hráči povinní mať rúško, to platí aj na recepcii pri registrácii a celkovo v interiéri. Vyvýšené výplne jamiek budú pri turnaji odstránené a ponechané  klasické jamky, ako ich poznáme. Tiež sa hráčom povoľuje opäť vyberať vlajky z jamiek, pokiaľ to považujú za potrebné. Hráč, ktorý plánuje vyberať vlajky z jamiek je povinný mať pri sebe dezinfekčný prostriedok, alebo ochranné rukavice a zakaždým ich použiť.Po odohratí kola hráči v rúškach v scoring area skontrolujú výsledky a karty vhodia do pripravenej krabice. Karty už nemôžu od tej chvíle opraviť, ani sa ich dotýkať. 

 

Hráči sa následne zdržiavajú na terase, či v reštaurácii v súlade s pokynmi personálu a podľa platných hygienických nariadení. Po turnaji vám tak isto bude naservírovaný obed priamo k stolu s max dvoma hráčmi pri stole.

Turnaje nebudú až do odvolania vyhodnocované a nebudú odovzdané trofeje.Výsledky budú dostupné online na ww.skga.sk

 

"Podujatie nemá súťažnú povahu a cieľom nie je dosiahnutie športového výsledku alebo porovnanie športového výkonu"

 

Ďakujeme že spolu dodržiavame pravidlá a tým umožňujete fungovanie golfového ihriska a klubového života ako ho poznáme.

 

Prajeme pekný deň,tím GKAK